در اینجا در PURINA® ، بسیاری از ما صاحبان حیوانات خانگی نیز هستیم ، بنابراین از نزدیک می دانیم حیوانات خانگی چه نقشی بزرگ در زندگی مردم دارند. ما متعهد به ایجاد غذاهای مقوی هستیم که گربه ها و سگها را در هر سنی خوشحال ، سالم و سرحال نگه می دارد.

حیوانات خانگی همراهانی دوست داشتنی و بخشی از خانواده های ما هستند ، بنابراین واقعاً مهم است که آنها نه تنها از غذایی که به آنها می دهیم لذت ببرند بلکه به آنها کمک خوبی می کند. غذاهای ما فقط خوشمزه نیستند. آنها مملو از ترکیبی از مواد اولیه حیوانی ، ماهی ، ویتامین ها و مواد معدنی هستند که یک وعده غذایی کامل و متعادل ارائه می دهند.

ما می دانیم که یک روش متناسب با همه مواد غذایی برای هر حیوان خانگی مناسب نیست. هیچ سگی و گربه ای هرگز یکسان نیست و همانطور که همه آنها شخصیت متمایز خود را دارند ، همچنین نیازهای غذایی خود را نیز دارند. به همین دلیل ما طیف گسترده ای از محصولات متناسب با نیازهای مختلف گربه ها و سگ ها را ایجاد کرده ایم. از بچه گربه ها گرفته تا توله سگها ، گرفته تا آنهایی که در خانه زندگی می کنند ، آنهایی که همیشه در فضای باز هستند ، آنهایی که باردار هستند و آنهایی که آلرژی و نیازهای ویژه غذایی دارند.

با داشتن بیش از 85 سال تجربه ، ما در زمینه نیازهای غذایی حیوانات خانگی متخصص هستیم و متعهد به ایجاد غذاهای مغذی مفید برای سلامتی ، سلامت و طول عمر و همچنین جوانه های چشایی آنها هستیم.

در اینجا در PURINA® ، ما فکر می کنیم زندگی با حیوانات خانگی بهتر است - و اینکه مردم و حیوانات خانگی با هم بهتر هستند.

وقتی نوبت به تغذیه حیوانات خانگی می رسد ، ما فقط سعی نمی کنیم استانداردها را رعایت کنیم - ما تلاش می کنیم از آنها فراتر برویم. از سلامت دندان گرفته تا سلامت شناختی ، تحقیقات ما در مورد رژیم های غذایی حیوانات خانگی باعث تغذیه به جلو می شود.