محصولات مراقبت

فعالیتهای ما در حوزه پرستاری متمرکز است. ما علاوه بر ضد عفونی کننده های بسیار مؤثر و پیشرفته ، دوز سلاح و دستکش ، طیف گسترده ای از محصولات مراقبت را ارائه می دهیم. هنگام تولید محصولات خود ، ما دقت زیادی می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که برنامه ساده است و هزینه اضافی ندارد. همکاری نزدیک با مشتریان و سطح بالای انعطاف پذیری در سازگاری با مشتری خاص ، یک محصول قدرتمند و خلاقانه را تضمین می کند ، که توسعه آن دائماً در حال انجام است.

صلاحیت از یک منبع واحد

از آنجا که پایه و اساس ما زیر چتر دکتر است. ما در Schumacher GmbH متعهد به توسعه و تولید محصولات ضد عفونی کننده و تمیز کننده سازگار با محیط زیست هستیم. علاوه بر این ، بالاترین سطح ایمنی ممکن برای پرسنلی که با محصولات ما کار می کنند یکی از نگرانی های اصلی ما است - بیش از 40 سال هیچ چیز تغییر نکرده است.

ما آنجا هستیم که شما به ما احتیاج دارید

ما به عنوان یک شرکت متوسط ​​از مسافت های کوتاه و زمان پاسخ سریع بهره مند می شویم. برای شما ، این بدان معنی است: ما وقتی "می سوزیم" در محل هستیم. صرف نظر از اینکه خطر عفونت وجود دارد یا بررسی آینده اقدامات بهداشتی - ما به سرعت ، جامع و شایسته به شما اطلاع خواهیم داد و توصیه خواهیم کرد. توصیه های ما بر اساس چارچوب قانونی قابل اجرا ، مانند موارد زیر است ب - توصیه های فعلی موسسه رابرت کچ.

ما برای همه مناطق متناسب با تأسیسات شما برنامه های ضد عفونی ایجاد می کنیم.

رویکرد ما:
ما برنامه های ضد عفونی موجود (الگوهای نمونه) مناطق مربوطه را با یک شخص مسئول شرکت شما با وضعیت خاص خانه تطبیق می دهیم.

ما در توسعه مفاهیم محصولی با کیفیت ، کم خطر و سازگار با محیط زیست تخصص داریم. بالاترین امنیت ممکن برای کارکنان یکی از مهمترین نگرانی های ما است.

در جلسات آموزشی محصولات ما با خصوصیات خاص محصولات Desomed آشنا می شوید و نکات و نکات مهمی را برای استفاده مناسب دریافت خواهید کرد.