گرمکن کلیه حوله ای طب نیک Tebnik

Tebnik Woolen Abdominal Support

  • استاندارد: IRAN
  • تیپ محصول: کشی
  • رده مصرف: شخصی و خانگی
  • رنگ محصول: کرم
  • نوع بسته بندی: کارتنی - بسته مقوایی
  • منطقه ساپورت: شکم
  • گارانتی: تضمین اصالت و سلامت فیزیکی کالا
  • ساخت کشور: ایران

وضعیت : موجود

تولید کننده:  طب نیک/ Tebnik
1060000
قیمت بازار: 116,000 تومان سود شما 10,000 تومان
قیمت شما : 106,000 تومان

گرمکن کلیه حوله ای طب نیک 

سایز: بزرگ (مناسب دور کمر 90-80 سانتی متر)

کلیه یکی از قسمت های بسیار مهم بدن انسان است که اختلال در عملکرد آن تاثیر بسزایی در سایر اندام های بدن انسان خواهد داشت. کلیه ها در پشت بدن نزدیک کمر و ستون فقرات قرار دارند به همین دلیل در بسیاری از موارد بیماریهای مربوط به کلیه و کمر با هم اشتباه گرفته میشوند. بیماری های کلیه، از نوع بیماریهای بسیار شایع است که در فصل سرما خود را بیشتر بروز میدهند. اما باید به این موضوع توجه کرد که درد در نواحی نزدیک به کلیه همواره نشان دهنده اختلالات در کلیه نیست و ممکن است دردهای عضلانی عصبی باشند. بیماری های اصلی کلیه همواره همراه با علائم جانبی از جمله عفونت ادراری، سوزش و یا هرگونه تغییر در عملکرد دستگاه گوارشی همراه هستند. پزشکان و متخصصان همواره به استفاده از راه حل های پیشگیرانه برای جلوگیری از ابتلا به بیماری های کلیه سفارش نموده اند؛ این راه حل ها میتواند شامل استفاده از واکسن ها برای جلوگیری از سرماخوردگی و نفوذ عفونت به بدن باشد و یا میتواند استفاده گرمکن های مخصوص کلیه باشد که با حفظ گرمای مناسب در کلیه و اطراف آن، از احتمال ابتلا به بیماری های کلیوی در افراد مستعد جلوگیری نماید.
با استفاده از گرمکن های کلیه طب نیک بیماران میتوانند از آن به عنوان هم وسیله پیشگیری و هم به عنوان ابزار تسریع کننده روند درمان در بیماریهای کلیوی استفاده نمایند. انقباضات ماهیچه ها و عضلات اطراف کلیه در اثر سرما ممکن است باعث ایجاد ناراحتی و درد در ناحیه کمر و اطراف آن شود. گرمکن های کلیه با پوشاندن بخش اعظمی از فضای اطراف کلیه و کمر و با اعمال فشار اندک به تسکین دردهای ناشی از انقباضات ماهیچه ها در اثر سرما کمک میکند. این گرمکن با افزایش فشار خون، باعث ایجاد گرما در نواحی مورد نظر میشود.

گرمکن کلیه پوشیدنی حوله ای از لایه های کش و حوله تهیه و تولید شده است. این محصول با اعمال فشار و گرما بر ناحیه کمر و کلیه متابولیسم و گردش خون این موضع را افزایش میدهد و در نتیجه روند و سرعت بهبود را تا حد زیادی افزایش میدهد. استفاده از گرمکن کلیه باعث عدم نفوذ سرما به لایه های بدن میشود و در نتیجه از بسیاری از امراض ناشی از سرمازدگی جلوگیری میکند. گرمکن کلیه دو لایه کش با ایجاد فشار چند برابری در بافت کلیه و کمر سطح اصطحکاک را تا حدی زیادی کاهش میدهد و در نتیجه درد را در سطح کاهش میدهد. این محصول برای جلوگیری و کاهش اسپاسم و گرفتگی عضلات کمر، کلیه و پهلو ها بسیار مفید است. این محصول به صورت پوشیدنی است.

ویژگی ها:

این محصول عضلات و احشا شکم و کمر را در مقابل سرما حفظ میکند.

این محصول با ایجاد گرمای موضعی در عضلات کلیه، کمر، پشت، شکم و پهلو ها هر گونه درد و ناملایمتی در این نواحی را برطرف میکند و تسکین میدهد.

این محصول از هرگونه مشکلات کلیوی در اثر برخور سرما جلوگیری میکند.

این محصول با اعمال فشار زیاد و چند برابری و افزایش گردش خون و در نتیجه گرمای اندگ بهبود هرگونه بیماری کمر، پهلو و پشت را تسریع میبخشد.

این محصول باعث  افزایش دما و گردش خون  و در نتیجه افزایش فعالیتهای متابولیک بدن میشود.

جنس این محصول از لایه های کش و حوله تشکیل شده که گرم و نرم میباشد و استفاده از آن برای بیمار بسیار راحت و آسان است.

قابلیت استفاده بر رو و زیر لباس

این محصول قابل شست و شو است اما دقت نمایید که در هنگام شست و شو از با آب ولرم و شامپو استفاده نمایید و هیچگونه فشاری به محصول وارد ننماید تا دچار تغییر شکل نشود. در هنگام خشک شدن نیز از هیچگونه دستگاه حرارتی استفاده نکنید.

روش های پرداخت این محصول

 • پرداخت آنلاین
 • پرداخت در محل ( فقط در تبریز)

روش های ارسال

 • ارسال با پست
 • ارسال با باربری
 • ارسال با تیپاکس
 • ارسال با TPX

محصولات مشابه

ارسال رایگان به برخی شهرها
11%- شکم بند طبی حوله ای کد 026 پاک سمن Paksaman
98,000 تومان 87,500 تومان
ارسال رایگان به برخی شهرها
11%- شکم بند طبی ساده کد064 پاک سمن Paksaman
94,000 تومان 83,900 تومان