لوله تراشه استاندارد با کاف فشار پایین و روزنه مورفی روش RUSCH

RUSCH Endotracheal Tube with Cuff

  • استاندارد: CE
  • رده مصرف: تخصصی (تحت نظر متخصص)
  • گارانتی: تضمین اصالت و سلامت فیزیکی کالا
  • ساخت کشور: آلمان

وضعیت : موجود

تولید کننده:  RUSCH
0

تماس بگیرید

لوله تراشه استاندارد با کاف فشار پایین و روزنه مورفی روش

لوله تراشه لوله‌ای تنفسی است که به طور موقت برای کمک به تنفس فرد به کار می‌رود و می‌تواند مسیر تفسی را باز نگه دارد. این وسیله در واقع یک کاتتر است که در داخل نای قرار داده می‌شود که هدف آن ایجاد و حفظ راه هوایی مطمئن برای بیمار بوده تا تبادلات گازی به درستی انجام شود و در دو نوع کافدار و بدون کاف موجود است که هر کدام برای شرایط مختلف استفاده می شود.

ویژگی های لوله تراشه استاندارد روش:

کد: 112482

از جنس PVC، با کاف فشار پایی

اورال/نازال

Murphy, 1 eye

رابطه (Semi-Seated)

دریچه مخصوص سرنگ های Luer Lock و Luer

سر آتروماتیک

مارکر اشعه x

بالون آبی

با درجه بندی

فاقد لاتکس، استریل

سایر توضیحات:

لوله تراشه همیشه از طریق دهان قرار داده می‌شود ولی بنا به شرایط ممکن است از طریق بینی برای بیمار قرار استفاده ‌شود.تقسیم بندی لوله‌های تراشه بر اساس قطر داخلی (ID) برای انسان در محدوده ۲ الی ۱۰٫۵ میلیمتر است. همچنین علامت گذاری طول این لوله‌ها بر اساس سانتی‌متر تعیین گردیده است تا طول لوله وارد شده به حلق از نوک دندان بیمار قابل اندازه‌گیری باشد. باید بر اساس وزن بیمار تصمیم گیری در مورد انتخاب سایز لوله انجام می‌شود، به عنوان مثال برای بیماران کودک یا نوزادان نارس از لوله‌هایی با کوچکترین سایز استفاده می‌شود چرا که وزن آن‌ها کم است و هوای کمتری را به درون سیستم تنفسی خود راه می دهند. لوله‌های بزرگ تر از سایز ۶ میلیمتر معمولاً دارای کاف با قابلیت باد شدن هستند. بسته به نوع جراحی و کارکرد، لوله‌ تراشه انتخاب می‌شوند. مثلاً برای اعمال جراحی قفسه سینه از لوله‌های دابل‌لومن و برای جراحی هایی که احتمال فشار روی لوله در حین عمل وجود دارد از لوله‌های آرمه استفاده می‌شود.

موارد استفاده از لوله تراشه کافدار

از لوله تراشه برای تحویل اکسیژن با غلظت بالاتر از غلظت آن در هوا و همچنین برای تحویل سایر گازها از جمله هلیم، نیتریک اکسید، دی نیتروژن مونوکسید، زنون یا برخی از گازهای بیهوشی فرار مانند دسفلوران، ایزوفلوران و سووفلوران به بیمار حین بیهوشی استفاده می‌شود. همچنین از طریق لوله تراشه می‌توان داروهایی نظیر سالبوتامول، آتروپین، اپی‌نفرین، ایپراتروپیوم بروماید و لیدوکائین استفاده کرد. از لوله تراشه معمولاً به عنوان وسیله‌ای جهت اداره کردن راه هوایی بیمار در هنگام بیهوشی عمومی، مراقبت‌های ویژه، تهویه مکانیکی و شرایط اورژانسی استفاده می‌شود بعد از قرار دادن لوله در داخل تراشه بیمار کاف لوله تراشه را پر کرده و پس از سمع دو طرفه ریه و اطمینان از اینکه در محل مناسب قرار گرفته‌است لوله تراشه را در محل مناسب با چسب بر روی صورت بیمار محکم می‌کنیم.

روش های پرداخت این محصول

 • پرداخت آنلاین
 • پرداخت در محل ( فقط در تبریز)

روش های ارسال

 • ارسال با پست
 • ارسال با باربری
 • ارسال با تیپاکس
 • ارسال با TPX